Ułatwienia dostępu

Nagroda Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w Szklarskiej Porębie!

Elżbieta Pawłowska dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymała je za „wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej”.

Szanowni Państwo!

Miło mi poinformować o otrzymaniu Nagrody Ministra Rodziny i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.
Przyznano ją 21 listopada 2022 z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, jednakże odnosi się do działań podejmowanych od początku mojej pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie.

Uważam, że sukces szefa jednostki jest wynikiem współdziałania całego zespołu pracowników; dziękuję zatem wszystkim koleżankom i kolegom, którzy od 2006 roku byli członkami zespołu ośrodka pomocy. Każde z Was swoją energią i zaangażowaniem przyczyniło się do uzyskania tego wyróżnienia!

Dziękuję całemu środowisku: władzom samorządowym, instytucjom oraz organizacjom pozarządowym, aż wreszcie liderom lokalnej społeczności – za zaufanie, wiarę i chęć współpracy przy realizacji naprawdę wielu inicjatyw!

Specjalnie słowa uznania ślę Członkom Dolnośląskiego Forum Pomocy Społecznej –nasze wspólne przedsięwzięcia i głos przedstawicieli pomocy społecznej był słyszany w całej Polsce a tym samym przyczynił się do uzyskania niniejszej nagrody.

Przede wszystkim dziękuję mojej rodzinie a szczególnie Donatowi za cierpliwość, akceptację i codzienne wsparcie oraz współdziałanie w środowisku.

Kłaniam się nisko i nagrodę dedykuję Wam, gdyż jesteście jej współautorami!

Elżbieta Pawłowska
Dyrektor Miejskiego Ośrodka
Pomocy Społecznej
w Szklarskiej Porębie